3 grudnia 2016, 13.30 - 15.00 | Pokaz slajdów

Gruzja – śladami kaukaskich wędrowców

Magdalena Konik

 

Zaciekawiona historią plemion kaukaskich postanowiłam iść ich śladami dzieląc z nimi niewygody życia oraz radości z prostych rzeczy doceniając każdy dzień. Zaczynając od Tuszetii, gdzie pasterze opowiedzieli o swych wierzeniach, przez fortyfikacje Chewsuretii, Kistów z Doliny Pankisi aż do Khevi z Kazbekiem drzemiącym nad dolinami. Samotna wędrówka upartej kobiety w męskim świecie górali.

festiwal-2016-2-5

Magdalena Konik

Magdalena Konik
Studentka Katowickiej Szkoły Fotograficznej FOTOEDUKACJA, członek Komisji Fotografii Krajoznawczej przy PTTK w Chorzowie, Członek Grupy Fotograficznej NaTeChwile, pilot wycieczek i przewodnik z kilkunastoletnim doświadczeniem i specjalizacją w Gruzji, Rumunii i Czechach.
Od lipca 2015 związana zawodowo z Gruzją, gdzie przeprowadziła się, by uczyć się reportażu. Publikowała zdjęcia w mediach i prasie polskiej oraz gruzińskiej. Obecnie jako fotoreporter freelancer współpracuje z Georgian Journal i Institute for War and Peace Reporting – Georgia oraz prowadzi bloga migawkizpodrozy.com (facebook.com/migawkizpodrozy), gdzie opisuje i uwiecznia Gruzję z perspektywy mieszkańca

Komentowanie jest wyłączone.