Newsletter

Na tej stronie zapiszesz się do Newslettera Festiwalu Terra. Odbiorcy newslettera jako pierwsi otrzymają trzy informacje: o dacie kolejnego Festiwalu, opublikowaniu programu Festiwalu, dacie rozpoczęcia sprzedaży biletów przez Internet.
Nie będziemy Cię zasypywać wiadomościami. Krótko mówiąc powiadomimy: kiedy Terra, jaka Terra, od kiedy bilety.

Więcej w Polityce prywatności.

Dodaj adres newslettera info@festiwalterra.pl do białej listy w Twojej poczcie, aby newsletter nie utknął w folderze Spam.

INFORMACJA:
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy: administratorem danych osobowych zbioru Newsletter Festiwalu Terra jest Terra Incognita Agencja Podróżnicza z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolskiej 115 A/6. Dane osobowe (adres e-mail, imię i nazwisko) podane przy zapisaniu się na listę subskrybentów newslettera przetwarzane będą w celu promocji wydarzeń związanych z Festiwalem Terra. Dane nie będą udostępniane w żadnej formie innym podmiotom. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania w dowolnym momencie. W dowolnym momencie możesz anulować prenumeratę newslettera. Klikając w link „Wypisz się z Newslettera Festiwalu Terra” u dołu otrzymanej wiadomości lub wysyłając prośbę z adresu e-mail, którego ona dotyczy na adres terra@terra.waw.pl. Podanie danych osobowych (adresu e-mail ew. imienia i nazwiska) jest dobrowolne. Ten zbiór danych osobowych został zgłoszony do GIODO pod nr ref. WWW 83920916.

Komentowanie jest wyłączone.