3 grudnia 2011, 13.30 - 15.00 | Pokaz slajdów

TYSIĄC SZKLANEK HERBATY – ZAPISKI Z JEDWABNEGO SZLAKU

Ania i Robert 'Robb' Maciąg
fot. Ania i Robb Maciąg

fot. Ania i Robb Maciąg

fot. Ania i Robb Maciąg

fot. Ania i Robb Maciąg

Syria, Turcja, Iran, byłe republiki radzieckie, a w końcu Chiny. Podróż Jedwabnym Szlakiem zajęła im osiem miesięcy. Opowiedzą nam o przygodach, które przeżyli w jej trakcie, fantastycznych ludziach poznanych na trasie i rowerowym podróżowaniu. Nie zabraknie oczywiście zdjęć, filmów i anegdot..

Ile to trwa? Kto tam mieszka? Jacy są ludzie którzy go zamieszkują? A czy tam jest ładnie? – tego wszystkiego dowiecie się na spotkaniu z Anią i Robertem

Ania i Robert 'Robb' Maciąg

fot. Ania i Robb Maciąg

fot. Ania i Robb Maciąg

Ona urodzona w 1981 roku w Lwówku Śląskim. Ukończyła kierunek Turystyka i Rekreacja na PWSZ w Lesznie.Zwiedza świat na rowerze i fotografuje. Zafascynowana Azją i ludzką gościnnością.
On urodzony w 1974 roku, we Wrocławiu. Z wykształcenia – nauczyciel specjalny. Z pasji – podróżuje i fotografuje.
Od kiedy się poznali przejechali rowerami ponad 22 tys. kilometrów po 19 krajach. Odwiedzili m.in. Chiny, Azję Centralną, Iran, Pakistan, Indie i Azję Południowo Wschodnią.
Robert jest autorem dwóch książek podróżniczych wydanych z serii Biblioteka Poznaj Świat oraz laureatem Travelera za podróż rowerową po Chinach. Wraz z Anią napisali kilkanaście artykułów dla różnych magazynów. Między innymi dla Rowertour, Poznaj Świat i National Geographic Traveler.
W podróżach najbardziej pociągają ich spotkania z ludźmi i wielkie przestrzenie. Nigdy nie odmawiają zaproszeniom na lokalny ślub lub inne rodzinne święto. Uwielbiają fotografować twarze i pokonywać kolejne przełęcze.
Oboje, na co dzień zajmują się m.in. fotoreportażem ślubnym.
Więcej na www.ku-sloncu.org

Komentowanie jest wyłączone.